Ana sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Referanslar İnsan Kaynakları İletişim
Kurumsal
Hakkımızda
 
Tarihçemiz
 
Kurucumuz
 
Kurumsal  »  Hakkımızda
 
İsmini sektöre vermiş ve marka olmuş firmamız bu sene kuruluşunun 35. yılını kutlamaktadır.
İsim hakkı firmamıza ait olan patentli markamız Mermerit; bugün sektörde konusunda lider firmalardan biri haline gelmiş, yüksek teknolojiyi kullanan markalardan biridir.

Banyo ve mutfak alanlarında uzman olan Mermerit A.Ş; 35 yılın verdiği tecrube ve birikimle sadece iç piyasada değil, başta Almanya ve İngiltere olmak üzere Avusturya, Romanya, Macaristan, Belçika, Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelere yaptığı ihracatlarla yurtdışında da önemli bir marka haline gelmiştir.
 
Firmamız; Almanya'nın en büyük duşa kabin firmalarından olan Hüppe'yle 10 seneyi aşkın çalışmış ve yüksek rakamlarda duş teknesi ihraç etmiştir.
 
Almanya da Schulte Gmbh, Breuer Gmbh, İngiltere'de başta Just Trays, Ferratsi ve EJ Badekabiner olmak üzere bir çok inşaat, mutfak ve banyo firmasına ürün tedarik etmektedir.
 
3000 metre kare kapalı, 5000 metre kare açık alanıyla fabrikamız yılda 1000 ton üretim yapma kapasitesine ve teknolojisine sahiptir.
 
Almanya'nın Braunschweig Üniversitesi'nden alınan DIN normları belgesine sahip olan fabrikamız; her geçen yıl sektörde her zaman olduğu gibi en kaliteli ürünü tedarik etmeyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
    Copyright © 2021 Mermerit - Solid Surface- Mutfak Tezgahı- Duş Teknesi - Lavabolar - İzmir| Tüm Haklar Sakldr.