Ana sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Referanslar İnsan Kaynakları İletişim
Kurumsal
Hakkımızda
 
Tarihçemiz
 
Kurucumuz
 
Kurumsal  »  Tarihçemiz
 
Mermerit plastik sektörünün en önemli isimlerinden olan  Mazhar Zorlu Holding. bünyesinde 1977 yılında kurulan Döküm Mermer ve Döküm Granit'ten mamül sıhhi tesisat malzemesi üreten bir kuruluştur.

Ege Yıldız bünyesi içinde üretilen ve pazarlanan mutfak, banyo dolap ve kapakları için sürükleyici bir malzeme olduğu düşünülmüş ve her geçen gün kalitesi ve kapasitesi arttırılmıştır.

Bu nedenle iç piyasa kadar, dış piyasaya da açılmış ve başta Almanya'nın önemli bir kuruluşu olan Hüppe firmasına önemli ölçülerde duş teknesi ihraç etmiştir. Almanya'nın yanı sıra İngiltere, Avusturya, Romanya, Macaristan, Belçika, Rusya ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelere mamül ihraç etmektedir.

Mamüllerimizin iç piyasaya pazarlama ve satış faaliyetleri Ege Yıldız bayiler ağı aracılığı ve direk fabrikamızdan yapılmaktadır.

Firmamız, CE Belgesi ve Almanya'nın Braunschweig Üniversitesi'nde yaptırılan DIN normlarına sahiptir.    Copyright © 2020 Mermerit - Solid Surface- Mutfak Tezgahı- Duş Teknesi - Lavabolar - İzmir| Tüm Hakları Saklıdır.